دبیرستان شبانه روزی مختلطی در شهر ونکوور شمالی کانادا می باشد که از سال۱۹۹۱میلادی تاسیس گردیده است. کلیه برنامه های این دبیرستان برگزیده پایه های هشتم تا دوازدهم و هم چنین دوره پیش دانشگاهی می باشد. تنوع ملیتی دانش آموزان این دبیرستان باعث گردیده که آن را به محیطی مطلوب تبدیل نماید. جهت آشنایی با فرهنگ و خصوصیات بومی سایر ملل، در طول هر سال به بیش از ۶۰۰ دانش آموز از ۴۰ کشور مختلف دنیا پذیرش می دهد. اکثر فارغ‌ التحصیلان این دبیرستان پذیرش به دانشگاهای معتبر و کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند.
در عین تلاش برای برآوردن هدف اصلی آموزش که کسب دانش علمی است، بر رشد جسمانی، هنری، و فرهنگی دانش آموزان هم تمرکز دارد که آنها را تبدیل به جوانانی فرهیخته و متوازن نماید.
شهر ونکوور شمالی جامعه‌ای امن و مهمان‌پذیر و پیشینه فرهنگی غنی دارد و دارای مکان‌های طبیعی فراوان و زیبایی است. این شهر با کوه‌های زیبا در شمال و سواحل چشم‌نوازی در جنوب احاطه‌شده است. منطقه مدرسه با مساحتی بالغ ‌بر ۷۰۰۰۰ مترمربع مشرف بر دریا و در مجاورت پارک‌های شهر واقع‌شده است.امکانات مدرن دبیرستان شامل یک استخر سرپوشیده، ۲ سالن ورزشی، ۲ سالن سخنرانی، ۲ کافه تریا، آزمایشگاه های علوم، یک کتابخانه، یک سالن موسیقی و … می باشد.

 

 https://bodwell.edu
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۷۱۳۲۷۲
Wathsapp: 09025241534

 

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.